Věříme, že střecha dodává každé budově smysl a vytváří z něj domov. Dlouhodobě se proto specializujeme na vazníky, tesařské práce, krovy, střešní konstrukce i celé střechy na klíč. Kromě výroby a montáže kvalitních dřevěných příhradových vazníků i celých střech si u nás můžete objednat také klempířské práce, montáž oken a vše, co se střechami souvisí.

vyroba strechy

Dřevěné střešní vazníky jsou dostupným a univerzálním způsobem střešní konstrukce

Vazníky jsou široce používanou a oblíbenou technologií zastřešení rodinných domů, obchodních hal, skladů, administrativních budov či zemědělských staveb. Automatizace a průmyslová výroba vytlačila dříve používané sbíjené vazníky a umožnila stavbu odolné a dostupné střešní konstrukce. Díky variabilitě a snadné montáži střešních vazníků vám můžeme zaručit krátké dodací lhůty a nízkou spotřebu materiálu. Dřevěné střešní vazníky jsou zajímavou alternativou ke klasickým střešním krovům, které dokáží úspěšně nahradit. Za zmínku také stojí, že jsou ekologičtější než jiné střešní technologie a dokáží překlenout větší vzdálenosti bez nutnosti použít vnitřní podpory.

Dobře rozumíme také klasickým krovům a tesařské práci

Potřebujete svázat krovy, zhotovit dřevěné konstrukce, zastřešit altán, pergolu nebo vyrobit atypickou střechu? Žádný problém, naši zkušení tesaři vám rádi vyjdou vstříc. Ke všem zakázkám vám samozřejmě zhotovíme řádnou projektovou dokumentaci a vizualizaci, abyste přesně viděli, jak bude vaše střecha vypadat. Nejste si jistí, jakou střechou je vhodné vybavit zrovna váš dům? Nevíte, z jakého materiálu vyrobit krovy, aby vyhovovaly statice budovy? Snadná pomoc – nabídneme vám také konzultace se statikem.

S námi můžete mít střechu na klíč z libovolného materiálu

Nemusíte se jakkoli omezovat v tom, co se vám líbí – jsme připraveni postavit vám střechu zcela dle vašich přání a představ. Máte raději střechy z pálené, nebo betonové krytiny? Nebo snad dáváte přednost plechu či vláknito-cementovým střechám? Vše zmíněné dodáme a umíme s tím dobře pracovat. A nejen to – rádi vám zhotovíme střechu opravdu na míru, z materiálu, který si sami zvolíte.

Doplňkové práce jsou často klíčovou součástí kvalitní střechy

Střecha není vše – důležité je i její bezprostřední okolí. Aby střecha správně plnila svou funkci, je třeba mít kvalitní okapy, komíny, okna, římsy a další. Rádi vám pomůžeme také v tomto ohledu. Máme dlouholeté zkušenosti s klempířskými pracemi, jako je oplechování štítů, komínů či prostupů a okapních systémů. Zvládneme vám také nainstalovat střešní okna, zhotovit dřevěné fasády, opláštit římsy a realizovat hromosvodné systémy. Jednoduše řečeno, jako odborníci na střechy a vše, co s nimi souvisí, se postaráme o to, abyste byli v suchu.

Používané střešní krytiny

Plechové Plechové Ruukki, Lindab
Betonové tašky Betonové Bramac, KM Beta
Pálené tašky Pálené Tondach
Vláknito-cementové Vláknito-cementové Cembrit, Eternit
Helpdesk A další podle přání klienta

Klempířské práce

  • Oplechování štítů, komínů, prostupů, okapních
  • Okapních systémů (z materiálů jako titanzinek, měď a další)

Ostatní služby a produkty

  • Střešní okna - Velux, Fakro, Prima Fenestra, Roto
  • Opláštění říms - Palubky, Cetris desky, OSB desky
  • Hromosvodové systémy

Reference

Realizujeme zakázky všech velikostí - od střech malých rodinných domů po rozsáhlé projekty zahrnující třeba i střechy na halách. Současně provádíme klempířské a další doplňkové práce, které se servisem střech souvisí.

Kalkulace projektu zdarma

Napište nám vaše představy o projektu a my vám zdarma vypracujeme kalkulaci.

Vyplňte formulář zde
Nebo rovnou volejte na 602 588 286