Ne každému vyhovují vazníkové střešní konstrukce, klasické krovy ještě rozhodně neřekly poslední slovo. Rádi vám navrhneme a zhotovíme vázané krovy pro všechny typy střech – od rodinných domů, přes rekonstrukce, až po přístřešky, garáže pergoly či atypické stavby.

Získejte jedinečný půdní prostor s našimi krovy

Jedním z důvodů, proč někteří dávají přednost krovům před levnějšími vazníky, je schopnost krovů vytvářet větší půdní prostory, které můžete posléze využít na mnoho způsobů. Díky vázaným krovům si můžete pořídit hezkou půdní vestavbu nebo prostor pod střechou využívat jako klasickou půdu.

Konstrukce z vázaných krovů stavíme na základě důkladné projektové dokumentace, vizualizace a statických výpočtů. Díky moderním statickým softwarům vám zhotovíme návrh přesně a rychle, abychom se mohli pustit do výstavby podkroví bez průtahů. Projektová dokumentace jsou také samozřejmou součástí dodávek, takže budete mít přesný přehled o charakteru svého zastřešení.

Pokud vám budeme realizovat krovy pro novostavby či rekonstrukce, vždy nejprve pečlivě zaměříme celou stavbu a připravíme nejlepší řešení v rámci dané budovy. Navrhneme vše od jednotlivých rozměrů a detailů až po rozmístění vikýřů. Budete tak mít jistotu, že veškeré součásti stavby do sebe precizně zapadnou a vytvoří stabilní oporu střechy s krásným půdním prostorem pro další využití.

vazane krovy

Vyrábíme krovy

  • pro rodinné domy
  • pro novostavby i rekonstruované stavby
  • pro atypické konstrukce a krovy
  • pro přístřešky, pergoly, altány či garážová stání

V případě dotazů neváhejte využít náš kontaktní formulář.
 

Používané střešní krytiny

Plechové Plechové Ruukki, Lindab
Betonové tašky Betonové Bramac, KM Beta
Pálené tašky Pálené Tondach
Vláknito-cementové Vláknito-cementové Cembrit, Eternit
Helpdesk A další podle přání klienta

Klempířské práce

  • Oplechování štítů, komínů, prostupů, okapních
  • Okapních systémů (z materiálů jako titanzinek, měď a další)

Ostatní služby a produkty

  • Střešní okna - Velux, Fakro, Prima Fenestra, Roto
  • Opláštění říms - Palubky, Cetris desky, OSB desky
  • Hromosvodové systémy

Reference

Realizujeme zakázky všech velikostí - od střech malých rodinných domů po rozsáhlé projekty zahrnující třeba i střechy na halách. Současně provádíme klempířské a další doplňkové práce, které se servisem střech souvisí.

Kalkulace projektu zdarma

Napište nám vaše představy o projektu a my vám zdarma vypracujeme kalkulaci.

Vyplňte formulář zde
Nebo rovnou volejte na 602 588 286