Dřevěné příhradové vazníky

Dřevěné příhradové vazníky a konstrukce z nich jsou naše specializace, se kterou máme dlouholeté zkušenosti - jsme jejich výrobci. Střechy postavené na vaznících jsou široce oblíbené, dostupné, odolné a jejich stavba netrvá příliš dlouho. 

Příhradové vazníky představují moderní a univerzální konstrukci pro vaši střechu

Systémy z příhradových vazníků jsou vhodné zejména pro sedlové, valbové, pultové, obloukové či mansardové střechy. Vazníky se těší široké oblibě nejen při stavbě rodinných domů a nutno říci, že oprávněně. Oproti krovům je jejich montáž velmi snadná a rychlá, navíc představují cenově dostupnou variantu střešní konstrukce. Výhodou je také malá spotřeba materiálu a velká variabilita tvaru. Z vazníků můžete lehce vytvořit konstrukci pro střechu prakticky jakýchkoli tvarů a rozměrů. Fungují totiž jako stavebnice, kterou lze spojovat různými směry. Vzhledem ke svému rozpětí jsou také vazníky relativně lehké.

Vazníky jsou dostupné, lehké a umožňují snadnou montáž konstrukcí

Díky snadné výrobě a montáži je konstrukce střech z příhradových vazníků rychlá, což při stavbě domu jistě oceníte. Vazníky jsou také šetrné k životnímu prostředí, dřevo je samozřejmě přirozeně obnovitelný materiál. Systém dřevěných příhradových vazníků, který vám nabízíme, je spojen kovovými styčníkovými deskami s prolisovanými trny (tzv. Gang-Nail). Každý vazník je rovinná příhradová konstrukce s kloubově uloženými průběžnými pásy a výplňovými pruty (diagonálami a svislicemi). Tuto moderní a dostupnou technologii můžete využít na sto způsobů jako střešní či stropní vazníky, nosné trámy ve dřevostavbách, jako bednící prvky, pro zastřešení jedno i vícepatrových objektů.

Výhody příhradových vazníků

Nízká spotřeba materiálu

Variabilita tvaru a rozměru konstrukce

Rychlá a snadná montáž

Krátké dodací lhůty

Záruka až 60 měsíců

Možnost zastřešit téměř jakýkoli půdorys

Střešní vazníky jsou využitelné zejména na střechách sedlových, valbových, pultových, obloukových, mansardových. Nejčastěji se používají pro rodinné a bytové domy, halové objekty průmyslové, zemědělské a sportovní, obchodní domy a supermarkety, nástavby na panelové domy a podkrovní konstrukce.

 

Reference

Prohlédněte si námi realizované střešní vazníkové konstrukce

Kalkulace projektu zdarma

Napište nám vaše představy o projektu a my vám zdarma vypracujeme kalkulaci.

Nebo nám rovnou zavolejte na telefon 602 588 286.